Widget Image
Zarabiaj z nami na systemie poleceń!

Wprowadziliśmy rozwiązanie pozwalające każdemu na generowaniu zysku poprzez referencje naszych usług.

Jeśli zarekomendujesz klientowi nasze usługi wypłacimy Ci gotówkę lub obniżymy koszty związane z Twoim abonamentem!

Nie czekaj i zacznij zarabiać już dziś!

Więcej informacji zdobędziesz kontaktując się z nami:
wpStart.pl +48 66 88 68 444
biuro@wpstart.pl
Social
a

Indywidualne rozwiązania

Nasze doświadczenie pozwoliło nam wdrożyć proces realizacji zlecenia w dość niekonwencjonalny sposób, zasada numer jeden i dziesięć: WSPÓŁPRACUJEMY!

Dane & Wytyczne

Wspólnie z Tobą zbieramy dane dotyczące Twojej branży i marki, staramy się znaleźć to czego jeszcze inni nie zauważyli. Już od samego początku pracy współpracujemy wspólnie. Nasi klienci stawiają na czas realizacji projektu oraz na jego jakość. Robimy czary za niewielkie dolary. Nasze produkty są bardzo tanie na rynku ale idzie za nimi również jakość, co nie jest standardowe w dzisiejszych czasach.

a
a

Koncept & Zarys

Na tym etapie najważniejsze jest porozumienie co do kierunku realizacji Twojego zlecenia. My chcemy aby to był Twój projekt, który prezentuje sobą wysoką jakość wykonania i wygląda jak milion dolarów. Nie tworzymy projektów jak nasza konkurencja (choć szanujemy sposób ich pracy), w naszym modelu współpracy najważniejszy jest efekt końcowy i zadowolenie naszego klienta, czyli Ciebie!

Wygląd & Marka

No dobra, dotarliśmy już do 3 punktu całego procesu, czyli jesteśmy w domu, mamy już przygotowaną kolorystykę, treści oraz plan realizacji zamówienia. Najtrudniejsze za nami, damy Ci teraz trochę odetchnąć tak abyśmy mogli zająć się swoimi zadaniami a Ty się zrelaksować, dostaniesz od nas niebawem wstępnie przygotowane projekty a dokończymy je razem! 100% Twojego zadowolenia to 100% naszego sukcesu!

a
a

Twoja identyfikacja

W tym momencie się już cieszysz i nie możesz spać po nocach, wysłałeś wszystkie zamówione u nas projekty swoim znajomym a Teściowa powiedziała, że też chce takie mieć! Poprawki? Jakie poprawki? Przecież robiliśmy to wspólnie! Tak, właśnie o to nam chodziło, tworząc wspólnie szybciej dochodzimy do celu. Mamy teraz tylko cichą nadzieję, że nas polecisz i jak to mówią “Udostępnisz to”!