Widget Image
Zarabiaj z nami na systemie poleceń!

Wprowadziliśmy rozwiązanie pozwalające każdemu na generowaniu zysku poprzez referencje naszych usług.

Jeśli zarekomendujesz klientowi nasze usługi wypłacimy Ci gotówkę lub obniżymy koszty związane z Twoim abonamentem!

Nie czekaj i zacznij zarabiać już dziś!

Więcej informacji zdobędziesz kontaktując się z nami:
wpStart.pl +48 66 88 68 444
biuro@wpstart.pl
Social

Szybki jak rakieta!

Witajcie ponownie!

Dzisiaj poruszymy ważny ale też doceniany przez naszych klientów przy współpracy z nami wątek.

Mianowicie, dlaczego pracujecie tak efektywnie i szybko?

Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale skomplikowana. Bierzemy tyle pracy ile jesteśmy w stanie wykonać a przede wszystkim bierzemy jej tyle ile jesteśmy w stanie obsłużyć nie zmniejszając naszego poziomu obsługi klienta. Dużo przedsiębiorstw jest ukierunkowanych tylko na tabelki w Excelu i korporacyjne wyścigi a przecież nie o to tu w ogóle chodzi.

Nie znam projektu czy też modelu biznesowego przedsiębiorstwa który zakładałby wysokie zyski przy wysokim standardzie pracy a jednocześnie z wysokim współczynnikiem nowych klientów – to się trochę wyklucza bo jeśli chcemy klienta traktować indywidualnie to niezbędny jest kontakt bezpośredni a to z kolei jest czas i koszty, no owszem są branże w których przedsiębiorcy mogą sobie pozwolić na takie koszty.

Jednak w dobie internetu i kiedy klient szuka najtańszego produktu ciężko jest zachować tę równowagę.

Pamiętaj aby w życiu szanować i doceniać czas, nie tylko swój ale również i Twoich partnerów.

No dobra, przejdźmy też do samej rady jak współpracować z klientami i jak w ogóle podchodzić do biznesu aby stać się bardziej produktywnym i wydajnym jako człowiek ale i jako przedsiębiorstwo.

Po pierwsze to trzeba sobie uświadomić czym jest zły nawyk odkładania wszystkiego na później! – pewnie sobie teraz pomyślisz, że znasz to uczucie kiedy Ci się czegoś po prostu nie chce i odkładasz to na dalszy plan.

Umiejętność wyznaczania celów, planowania i stawiania odpowiednich kroków na drodze do ich osiągnięcia na znaczący wpływ na bieg naszego życia i przedsiębiorstwa. Są to rady na tyle uniwersalne, że możesz je w zasadzie zastosować wszędzie!

Kiedyś pewien człowiek o imieniu i nazwisku Alec Mackenzie rzekł “Każde działanie podjęte bez planu kryje w sobie zalążek wszelkiego niepowodzenia.”

Ciężko się z tym nie zgodzić ale jak zastosować to twierdzenie w życiu codziennym? Nic prostszego! Naucz się właściwego planowania swojego czasu, planowania czasu pracowników. Pamiętaj, że pierwsze 10 procent czasu, który spędza się na planowaniu i organizacji poszczególnych czynności, jeszcze zanim przejdzie się do pracy, zaoszczędzi aż 90 procent czasu potrzebnego do zrealizowania przedsięwzięcia. Zgodnie z tymi twierdzeniami aby skutecznie zarządzać czasem wystarczy go po prostu planować.

Weź notatnik, karteczki z zeszytu dziecka czy też serwetkę, bez różnicy. Zapisz swój plan dnia, plan tygodnia czy też miesiąca, uzupełniaj w każdym czasie i się go skrupulatnie trzymaj! Pamiętaj, że ważnym jest również nadawanie priorytetów zadań, ponieważ nie wszystkie zadania są tak samo ważne ale zadania najtrudniejsze wykonuj na samym początku dnia, przyniesie Ci to ulgę i już po samym wykonaniu zadania poczujesz wewnętrzną satysfakcję tzw. nagrodę za wykonanie tego zadania.

Przełożysz je na później?

Będzie Cię to męczyć i frustrować – także przy wykonywaniu innych prostszych zadań.

Także, powodzenia drodzy czytelnicy!
Ps. Najlepiej planować kolejny dzień dnia wcześniejszego, wieczorem…

Post a Comment

Name

E-mail Address

Website